صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه درون بخشی ستاد بحران شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر برگزار شد

جلسه درون بخشی ستاد بحران شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر برگزار شد

جلسه درون بخشی ستاد بحران شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر برگزار شد

جلسه درون بخشی ستاد بحران شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر باحضور مدير شبكه بهداشت، رئیس بيمارستان نياپور، معاون بهداشتی و كارشناسان ستادی و پشتيبانی شبکه، در محل دفتر مديريت برگزار شد.

دکتر چنگائی، مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمير در این جلسه گفت: با توجه به اعلام بارندگي شديد در روز هاي پيش رو و احتمال سيل و آب‌گرفتگی مناطق تحت پوشش شهرستان، ضرورت آمادگی همه جانبه کارکنان برای خدمت‌رسانی و پیشگیری از بروز مشکلات برای همشهریان تأکید کرد.

دكتر احمد چنگائی افزود: تيم های عملياتی بررسی و ارزیابی فنی و تخصصی ابعاد و وسعت حادثه، متشکل از نیروهای بهداشتی به سطح منطقه احتمالی وقوع سيل اعزام و اقدام به بررسی و بازدید میدانی، تهیه گزارش فنی و اقدامات بهداشتی و نظارت بر سامانه های آبرسانی نمایند.

دكتر چنگائی با اشاره به اينكه تمامی كاركنان بهداشتی و درمانی و پشتيبانی طی اين مدت باید در حال آماده باش كامل باشند، تصريح كرد: کارکنان بيمارستان نياپور، كادر درمان، مراكز خدمات جامع سلامت، خانه های بهداشت، نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی، تمامی نيروهای بهداشتي و سایر نیروهای پشتیبانی نیز برای ارزیابی خسارات وارده احتمالی و امداد رسانی به آسیب دیدگان در منطقه حضور داشته باشند.


٠٨:٠١ - 1400/10/07    /    شماره : ٢٦٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٦٠خروج